Představujeme Amy

Virtuální asistentaka Amy pomůže vašim aplikacím, aby s vámi dokázaly mluvit přirozeným jazykem.
Nezáleží na tom, zda se jedná o mobilní, desktopové, webové nebo jiné aplikace - budete je moci ovládat hlasem. Amy změní vaše aplikace v příjemné a chytré společníky, kteří porozumí tomu, co říkáte. Bez ohledu na to, zdali mluvíte krátce, nebo dlouze, jakými slovy anebo v jakém kontextu to říkáte, anebo jakým jazykem mluvíte. Amy je systém založený na umělé inteligenci, připravený spolupracovat s vašimi aplikacemi, aby ony lépe spolupracovaly s uživateli.

Banking

Bankovnictví

Řešení pro osobní finance ve formě personalizovaného bankovního asistenta. Uživatel nedává pouze pokyny, ale aktivně komunikuje s bankou. Sděluje své potřeby a očekává relevantní návrhy. To vše bez zásahu lidského […]

Ecommerce

E-commerce

Usnadnění a urychlení nákupů v e-shopech, vyhledávání zboží, asistence. Hlasové rozhraní není pouhá náhrada klikání, nebo rozšíření chatbota. Představuje zcela nový způsob uživatelské interakce a způsobu nakupování – vkládání více […]

Logistics

Logistika

Trasování kurýrů, zásilek, stavu dodávky… Ať již na straně spotřebitele, nebo doručovací služby, přináší hlasové ovládání potřebný komfort v přepravě zásilek. Hands-free koncept spolu s rychlou možností vyhledávání urychluje dodání […]

Zobrazit všechna řešení

Proč hlasové rozhraní?

Hlas je nejpřirozenější a nejefektivnější způsob komunikace. Konverzační rozhraní odstraňuje bariéry, které před uživatele kladou běžné aplikace a jiné obslužné kanály.
Nutnost učit se, jak ovládat aplikace.
Nutnost analyzovat předkládané informace.
Nutnost znát názvosloví.
Nutnost mapovat své potřeby na procesy organizace.

Rádi Vám ukážeme, jak úžasná Amy je...
Demo zdarma

Hlavní přednosti

Registruje kontext rozhovoru a adekvátně reaguje

 • Změňte téma konverzace a pak navažte tam, kde jste přestali
 • Používejte běžné konverzační fráze, které mají v daných situacích různý význam
 • Mluvte o věcech bez vyjádření podmětu
 • Reagujte předvídatelně, i když se uživatel nedrží vašeho dialogového scénáře
Kontext v hlavní roli

Kontext v hlavní roli

Komfortní hlasové rozhraní je k dispozici v těchto jazycích:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina
 • Španělština
 • Francouzština
 • Italština
Inteligentní hlasové rozhraní

Inteligentní hlasové rozhraní

Agnostický design

Funguje v hlasových asistentech (Google, Amazon), jako aplikace v mobilních telefonech, jako operátor callcentra nebo jako součást webu.

Pokročilá konverzace

Umožňuje vytvářet bohaté dialogy. Žádné schéma otázka-odpověď, ale strukturovaná (vlastně i nestrukturovaná) konverzace.

Otevřené technologie

Běží na technologickém stacku, který je známý, a tedy provozovatelný, u většiny enterprise společností. Ať už v cloudu, nebo on premise.

Asistent s vlastním výrazem

Chcete asistenta, kterého vaši klienti poznají po hlase? Není nic snažšího.
Rádi vám připravíme model, který bude mluvit přesně takovým hlasem, jaký si určíte. Hlas profesionálně nahrajeme v našem speciálním studiu a natrénujeme model, který propojíme s vaším asistentem. Budete tak jednoznačně rozpoznatelní a vaše aplikace nebude mluvit jako všechna běžná zařízení, od vysavače, až po navigaci v autě.

Kontaktujte nás, rádi vám připravíme nezávaznou nabídku.

Napište si o demo zdarma

Prosím, zadejte své jméno a e-mail a my se Vám obratem ozveme.

Děkujeme a těšíme se na osobní prezentaci…  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Agnostix, s.r.o.