Fin (R)evoluce

Už 28. února se spoluzakladatel Agnostixu Martin Franc představí spolu s dalšími špičkami svých oborů na pražské konferenci Fin (R)evoluce. Mluvit bude o virtuálních asistentech a tom, jak toho svého připravit na budoucnost. Kromě jeho přednášky zazní novinky od ČSOB, Deloitte nebo mBank a na programu je řada zajímavých témat z oblasti digitální transformace a technologických inovací ve finančním sektoru.

Martin Franc vystoupí jako zlatý hřeb celého programu v 16:10 s tématem “Jak připravit svého virtuálního asistenta na budoucnost”. S návštěvníky Boutique Hotelu Jalta, kde se konference koná, se podělí o odpovědi na otázky, jaké nároky je třeba mít při tvorbě virtuálního asistenta, jak vést efektivní komunikaci, jaká je správná míra personalizace nebo jak pracovat s daty, jak je vyhodnocovat a dále obchodně využívat.

I v dalších částech programu se bude Fin (R)evoluce soustředit na to, jak digitalizace proměňuje finanční sektor. Řečníci se zaměří například na online přístup k bankovním službám, optimalizaci procesů nebo představí nejzajímavější inovace. Na návštěvníky čeká také cesta do světa kryptoměn a bezpečného investování, které obstojí i v době krize. O konkrétní case studies se podělí banky, pojišťovny i fin-techové startupy. Mezi nimi například ČSOB, mBank, Komerční banka, RIXO nebo Bankovní identita. Akce začíná v úterý 28. února v 9 hodin v Boutique Hotelu Jalta na Václavském náměstí v Praze. Pořadatelem je Tuesday Business Network. Vstupenky a více informací o akci: FIN (R)Evoluce 2023 - Tuesday.cz