Férový zaměstnavatel 2024

Agnostix se stal pro rok 2024 vítězem soutěže Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou, o které rozhodují hodnocení samotných zaměstnanců na webu Atmoskop.cz.

V 5. ročníku soutěže, která je součástí prestižní ankety Zaměstnavatel roku, obsadil Agnostix 1. místo v kategorii do 100 zaměstnanců, když získal vysoká hodnocení mezi 98 a 100 % ve všech hlavních kritériích.

Podle Atmoskopu oceňují sami zaměstnanci v Agnostixu hlavně možnost učit se novým věcem a pružnou pracovní dobu, ale také náročnost úkolů, příjemné pracovní prostředí nebo neformální atmosféru, volnost a samostatnost.

„Na individuální přístup a osobní pohodu klademe důraz, protože víme, že je zdrojem inspirativních myšlenek a názorů, pro které si našich kolegů nesmírně vážíme. Díky tomu, že všem poskytujeme maximální volnost a možnost aktivně se podílet na chodu firmy, je tento úspěch především společným dílem nás všech,“ říká k ocenění Martin Franc, spoluzakladatel Agnostixu.

„Všichni u nás vědí, že jsou rovnocenní partneři a mohou se na kohokoliv a s čímkoliv obrátit,“ říká HR manažer Sebastián Šumavský a dodává: „Ocenění je pro nás potvrzením, že to děláme dobře, a také výbornou motivací pokračovat. Zároveň je to i signál pro ostatní společnosti, aby se snažily postavit spokojenost lidí do popředí svého byznysu.“

Podívejte se na kompletní výsledky letošního ročníku soutěže.

Zaměstnavatel roku 2024 - Agnostix