Digital Transformation Summit

Spoluzakladatel Agnostix Martin Franc přednášel na největší tuzemské akci o digitální transformaci a byl i hostem závěrečné panelové diskuze.

Digital Transformation Summit je dnes již tradiční a každým rokem populárnější akce o novinkách a trendech v digitalizaci a automatizaci, na které přednáší špičky svých oborů z Česka i zahraničí.

Letošní ročník se tematicky zaměřil na výzvy, které představuje AI a její praktické využití v každodenním fungování firem a organizací.

Martin ve své přednášce představil několika stovkám návštěvníků nový startup Rossie.AI, za kterým stojí spolupráce společností Agnostix a Enehano. Zaměřil se především na ukázky konkrétních možností využití „Rozárky“, ať už k vyhledávání ve znalostní bázi, souhrnu kontaktní historie, zpracování emailů nebo monitoringu hovorů.

V panelové diskuzi, kterou moderovala známá investorka a mentorka Dana Bérová, pak Martin diskutoval po boku Petra Beneše, Michala Řeháka a Michala Vodáka o dopadech generativní AI na zákaznický servis i prodej.

Jedním z hlavních závěrů diskuze bylo, že klíčové je nyní dokázat přenést potenciál AI do praktických nástrojů a aplikací.

Více informací o akci: digitaltransformationsummit.cz.