Future Summit 2023

Náš founder Mário Mitas vystoupil v říjnu na 4. ročníku konference Future Summit, aby před stovkami účastníků představil nové univerzální AI řešení pro efektivnější vyhledávání a práci s firemními informacemi.

Mário seznámil publikum Future Summitu s touto novinkou ve spolupráci s Martinem Hronkem ze společnosti Enehano. Inovativní vyhledávání a vůbec celý efektivnější přístup k práci s interními firemními informacemi je totiž výsledkem spolupráce Agnostixu a Enehana.

Společné řešení bylo původně vyvinuto pro Českou spořitelnu, ale nyní je připraveno k univerzálnímu nasazení jako plugin prakticky kamkoliv, kde je pro zaměstnance obtížné rychle vyhledat informace a zorientovat se v jejich relevanci.

Díky využití AI přináší naše nové řešení o desítky procent větší relevanci vyhledaných informací a dokumentů. To ale není vše. Zaměstnanci ho mohou využívat i jako chat a doptávat se např. na různá upřesnění. Systém dokonce dokáže sám navrhnout podobu odpovědi pro zákazníka.

Jak přesně nové řešení funguje a jak vypadá? S jakými informacemi pracuje? Jak dlouho trvá jeho implementace? Kde všude a k čemu ho lze využít? To vše se dozvíte v záznamu Máriovy a Martinovy přednášky.