Pojďte s námi měnit svět

Máme bohaté zkušenosti s dodávkami systémů korporátním zákazníkům, a přesto si myslíme, že to jde dělat lépe. Proto jsme se rozhodli budovat z nuly IT firmu, ve které si pečlivě vybíráme lidi do týmu a zároveň správně nastavujeme očekávání klientů, abychom mohli dělat projekty, které budou obě strany bavit a hlavně dobře dopadnou.

Naše vize i firemní kultura jsou od základu postaveny na týmu excelentních specialistů, kteří tvoří dobrý kolektiv a rádi se spolu baví i mimo kancelář.

Chceme posouvat hranice možností využití digitálních technologií, a to zejména v oblasti virtuálních asistentů. Budujeme vlastní unikátní framework, který umožňuje rychlé nasazení pokročilých hlasových asistentů v nejrůznějších oblastech. Tak trochu věda, hojné experimentování, tvrdá práce, ale hlavně zábava a radost z výsledku.

Co nabízíme

Zvýhodněné vstupné na prestižní konference a podpora vzdělávání
Motivující a hlavně transparentní mzdové ohodnocení a kariérní růst
Garance spokojenosti s alokací a flexibilní pracovní dobu
Inteligentní kolektiv a opravdovou personální péči
Speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci
Zázemí i pro mimopracovní aktivity
Karty Multisport a firmení akce každý měsíc

Otevřené pozice


Pro projekty u našich klientů hledáme zkušené, ale hlavně nadšené, vývojáře webových nebo mobilních front-endů. Analytiky všeho druhu a datové specialisty, kteří dokáží předpovídat budoucnost, nebo alespoň přesně analyzovat historii.

Pro naše interní projekty hledáme nadšence, co chtějí měnit svět. Hledáme specialisty a rozumné lidi, kteří mají zkušenosti se zpracováním přirozeného jazyka, strojovým učením, vizualizacemi všeho druhu, mobilním vývojem, vývojem her, pokročilou algoritmizací a UX.

Jací jsou vaši budoucí kolegové?

 • Délají práci, která je hodně baví
 • Zvládají komplexní a často vyčerpávající úkoly bez ztráty dobré nálady
 • Dotáhou věci do konce za každých okolností
 • Jejich činy drží krok s jejich slovy a naopak
 • A jisteže...jsou skvělí odborníci ve své oblasti (anebo jsme přesvědčeni, že jednoho dne budou ?)

“A baseball manager recognizes a nonphysical talent, hustle, as an essential gift of great players and great teams. It is the characteristic of running faster than necessary, moving sooner than necessary, trying harder than necessary. It is essential for great programming teams, too.”

― Frederick P. Brooks, The Mythical Man-Month.

Náborový proces

Volné pozice průběžně inzerujeme na portálu jobs.cz, startupjobs a webech našich partnerů. Kdykoliv však můžete využít i náš kontaktní formulář, kde lze zvolit i možnost, abychom Vás oslovili v případě, že budeme hledat specializaci odpovídající vašemu profilu.

Projevíte-li zájem s námi spolupracovat a pokud se Váš profil shoduje rámcově s našimi požadavky, iniciujeme první kontakt. Zpravidla se jedná o telefonát, nebo krátký (10-20 minut) videohovor s někým z našeho HR. Účelem tohoto kontaktu je ověření si základních informací potřebných pro navázání spolupráce, jako

 • Možný termín nástupu
 • Velikost úvazku
 • Dostupnost (onsite/remote)
 • Speciální požadavky či omezení z Vaší strany - typy projektů, formy řízení, mobilita, apod.
 • Komunikační schopnosti a jazyková vybavenost
 • Ale zejména tzv. kulturní fit, a to, jak potenciálně zapadnete mezi ostatní kolegy, zda sdílíme základní hodnoty a máme stejný názor na to, jakou práci a jak chceme dělat

Pak následuje technické interview v rozsahu přibližně jedné hodiny, kde detailně představujeme naše projektové portfolio a seznamujeme se s vašimi dosavadními zkušenostmi a hlavně motivací pro změnu, a tím, jak má podle vás vypadat zajímavá práce. Můžeme společně řešit i různé logické úlohy, nebo procházet váš kód např. z githubu.

Do týdne po interview dostanete odpověď, která je v případě pozitivního výsledku rovnou nabídkou obsahující popis projektu, který nabízíme a pracovní podmínky včetně odměny.

V případně dohody podepisujeme jednoduchou smlouvu, která se vejde na jednu A4, a rozjíždíme spolupráci… 😉

Jak to u nás vypadá

Dejte nám o sobě vědět

Reprezentujete společnost s konkrétním projektem nebo jedinečným nápadem? Jste vizionář nebo expert, který hledá naplnění a inspirativní práci? Nebo jen chcete pracovat v optimisticky laděné společnosti s týmem pohodových lidí? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Těšíme se na Vás!  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Agnostix, s.r.o.