Pojďte s námi měnit svět

Máme bohaté zkušenosti s dodávkami systémů korporátním zákazníkům, a přesto si myslíme, že to jde dělat lépe. Proto jsme se rozhodli budovat z nuly IT firmu, ve které si pečlivě vybíráme lidi do týmu a zároveň správně nastavujeme očekávání klientů, abychom mohli dělat projekty, které budou obě strany bavit a hlavně dobře dopadnou.

Naše vize i firemní kultura jsou od základu postaveny na týmu excelentních specialistů, kteří tvoří dobrý kolektiv a rádi se spolu baví i mimo kancelář.

Chceme posouvat hranice možností využití digitálních technologií, a to zejména v oblasti virtuálních asistentů. Budujeme vlastní unikátní framework, který umožňuje rychlé nasazení pokročilých hlasových asistentů v nejrůznějších oblastech. Tak trochu věda, hojné experimentování, tvrdá práce, ale hlavně zábava a radost z výsledku.

Co nabízíme

Zvýhodněné vstupné na prestižní konference a podpora vzdělávání
Motivující a hlavně transparentní mzdové ohodnocení a kariérní růst
Garance spokojenosti s alokací a flexibilní pracovní dobu
Inteligentní kolektiv a opravdovou personální péči
Speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci
Zázemí i pro mimopracovní aktivity
Karty Multisport a firmení akce každý měsíc

Otevřené pozice


Pro projekty u našich klientů hledáme zkušené, ale hlavně nadšené, vývojáře webových nebo mobilních front-endů. Analytiky všeho druhu a datové specialisty, kteří dokáží předpovídat budoucnost, nebo alespoň přesně analyzovat historii.

Pro naše interní projekty hledáme nadšence, co chtějí měnit svět. Hledáme specialisty a rozumné lidi, kteří mají zkušenosti se zpracováním přirozeného jazyka, strojovým učením, vizualizacemi všeho druhu, mobilním vývojem, vývojem her, pokročilou algoritmizací a UX.

Jak to u nás vypadá

Dejte nám o sobě vědět

Reprezentujete společnost s konkrétním projektem nebo jedinečným nápadem? Jste vizionář nebo expert, který hledá naplnění a inspirativní práci? Nebo jen chcete pracovat v optimisticky laděné společnosti s týmem pohodových lidí? Napište nám a my se Vám rádi ozveme.

Těšíme se na Vás!    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Agnostix, s.r.o.